Jackman më i fuqishëm se Reynolds

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Jackman më i fuqishëm se Reynolds

Ryan Reynolds ka thënë se bashkë-aktori i tij te filmi “X-Men Origins: Wolverine”, Hugh Jackman, është më i fuqishëm se ai.

Hugh Jackman do ta mposhtë Ryan Reynolds nëse dyshja ndonjëherë do të provonin forcat e krahut me njëri me tjetrin.

“Unë nuk do të mund ta mposht Hugh Jackman në rrëzimin e krahut, absolutisht jo. Ai do ta rrëmbente gjithë krahun tim dhe pastaj do të më rrite për vdekje. Ai është një mal i mbuluar me lëkurë”, ka thënë Ryan.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi