Jordan planifikon karrierë në Hollywood

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Jordan planifikon karrierë në Hollywood

Modelja britanike Katie Price, e njohur si Jordan, do të rikthehet sërish në Amerikë në përpjekje për të lansuar karrierë në Hollywood.

Mediat britanike shkruajnë se Jordan është në bisedime për të marrë role të aktrimit me një sërë agjencish.

Në mesin e agjencive janë edhe “Creative Artists Agency”, që ka në listën e klientëve edhe yjet si Nicole Kidman, Tom Hanks dhe Hugh Grant, si dhe “William Morris”, të cilën e përfaqësojnë Russell Crowe dhe Denzel Washington.

“Jemi duke punuar në arritjen e një marrëveshje e cila do ta lansojë Katien në Shtetet e Bashkuara. Ajo vërtet është duke dashur të aktrojë dhe nuk duhet të ketë problem kjo të ndodhë”, ka thënë burimi.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi