Benitez: Nuk do të ketë nënshkrim të madh

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Benitez: Nuk do të ketë nënshkrim të madh

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, nuk pret ndonjë nënshkrim tjetër për ‘shumë, shumë para’, pasi së fundi u përfol se mund të bëjë ofertë për anësorin francez Franck Ribery.

“Do të isha vërtet i kënaqur nëse do të mund ta mbaj këtë ekip të bashkuar, pasi nuk mendoj se na duhen shumë gjëra. Nuk mendoj se do të nënshkruajmë me ndonjë për shumë, shumë para, ndoshta vetëm me dikë që mund të përshtatet në ekip”, ka thënë Benitez.

“Tash mendojmë për ngritjen e formës së lojtarëve, nuk mendojmë për tregun e transferimeve. Kemi kualitet dhe kemi shanset tona sërish”, ka shtuar spanjolli.

Pasi ka harxhuar 17 milionë euro për Glen Johnson i cili arriti nga Portsmouth, prioritet tjetër i Benitez do të jetë të mbajë në ekip dyshen e mesfushës Javier Mascherano dhe Xabi Alonso.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi