Eliza Dushku di dhe te kendoj

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Eliza Dushku di dhe te kendoj
Dollhouse” seriali i ri i Eliza Dushkut, po njeh sukses ne Amerike dhe
eshte nje nder serialet televizive me te shkarkuar ne web, duke
ndertuar nga java ne jave nje histori interesante dhe sa vjen e me te
komplikuar. Po ajo cka na surprizoi nga seriali, ishte nje talent
tjeter i Elizes…vajza di te kendoje! E c’te kenduar se!!! Me poshte
mund te shikoni nje sekuence filmike nga episodi i parafundit, ku Eliza
ne mision per te shpetuar jeten e nje kengetareje, i duhet qe te bej
pjese ne trupen e saj.Gjithashtu tek kerkonim ne web, ne gjetem
rastesisht dhe nje video karaoke te aktores…kot per qejf.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi