Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal

Mbrojtësi i Osasunës, Nacho Monreal, është caku i ri befasues i kampionit të Evropës, Barcelona.

Marca shkruan se, të lodhur nga kërkimi i mbrojtësit të majtë të Deportivo La Coruna, Luis Filipe, drejtuesit e Barcës janë duke kërkuar të bisedojnë me Osasunën për të arritur marrëveshje për përfaqësuesin e kombëtares U21 të Spanjës, Monreal.

Barcelona po ashtu vazhdon të ruajë interesimin edhe për mbrojtësin e Corinthians, Andre Santos, por nuk dëshiron të futet në garë me klubet italiane Roma dhe Juventus, për të marrë shërbimet e brazilianit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi