Maniche do të nënshkruajë për Ankaragucu?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Maniche do të nënshkruajë për Ankaragucu?

Mesfushori portugez Maniche është lojtar i lirë që nga përfundimi i kontratës me Atletico Madridin, ndërsa ekzistojnë spekulime të shumta për të ardhmen e tij.

Derisa javë më parë spekulohej se Maniche mund të kthehej te skuadra e tij e dikurshme Porto, e përditshmja “A BOLA” shkruan se ish-lojtari i Interit dhe Chelseat mund t’i bashkëngjitet skuadrës turke Ankaragucu.

Sipas njoftimeve të reja, Maniche do të nënshkruajë një kontratë trevjeçare me skuadrën turke, ndërsa do të fitojë 2.5 milionë euro për sezon.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi