United do të presë Agueron

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

12072009

Mesazh 

United do të presë Agueron

Manchester Unitedi do të presë për ta bërë ofertën për sulmuesin e Atletico Madridit, Sergio Aguero.

“The Mirror” shkruan se Atletico vazhdon të mbahet në kërkesën prej 52 milionë funtesh për sulmuesin e vet, ndërkohë një tjetër problem për Djajtë e Kuq është edhe paga e argjentinasit, i cili kërkon 200.000 funte.

United është i bindur se Atletico do ta ndërrojë këtë çmim, mirëpo duhet të kihet parasysh edhe konkurrenca e Real Madridit dhe Manchester Cityt.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi