Vdes ‘transi’ i skandalit Ronaldo

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

12072009

Mesazh 

Vdes ‘transi’ i skandalit Ronaldo




Vdiq ne nje spital te Rio de Janeiro Andre Luiz Albertini i njohur ndryshe me emrin “Andrea”, transvestiti qe u be i njohur pasi denoncoi Ronaldon per mospagese te “sherbimit” te kryer prej tij dhe dhe dy transvestiteve te tjere.

Shkaqet e vdekjes se “Andrea-s” mbeten ende misterioze, por te dhena nga spitali pohojne se transvestiti vuante prej kohesh nga meningiti dhe ishte seropozitiv.

Skandali “Andra” shpertheu ne prill te 2008 ne nje motel te Rio de Janerio ku pas nje ndeshje per t’u harruar Ronaldo kishte kerkuar sherbimin e “Andrea-s dhe tre shoqeve te tij”. Pasi e kishte kuptuar qe ishin transvestite lojtari u kishte ofruar atyre para per te heshtur por “Andrea” kishte kerkuar 20 mije euro ne kembim te heshtjes c'ka kishte shkaktuar nje skandal mediatik.x
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi