Gripi godet edhe futbollin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

12072009

Mesazh 

Gripi godet edhe futbollin
Kater lojtare te ekipit francez te Monakos kane rezultuar te infektuar me virusin H1N1.

“Kater lojtare rezultuan pozitive ne analizat e H1N1 dhe ne mendojme qe ata e kane marre virusin gjate seancave stervitore te zhvilluara ne Vichy, nje qyteze ne Francen qendrore. Jane marre te gjitha masat dhe gjendja e tyre nuk eshte alarmante”- thuhet ne faqen zyrtare te ekipit te Monakos

Ne njoftim klubi futbollistik i principates nuk ben publike emrat e lojtareve te infektuar.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi