Pas Tevezit, vjen Beckham?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14072009

Mesazh 

Pas Tevezit, vjen Beckham?


Pas deklaratave të David Beckham se është i hapur të kthehet sërish në Ligën Premier, Manchester City është gati të reagojë për të fituar shërbimet e mesfushorit anglez.
Qëllimi i transferimit të Beckham nuk është vetëm për shkak të kualiteteve të tij në fushë, por edhe për të ngritur imazhin e Cityt, skuadër e cila pretendon që në të ardhmen të bëhet një klub i madh.

Goal.com njofton se një numër i madh klubesh angleze dhe italiane kanë kontaktuar me përfaqësuesit e Beckham, ndërsa konkurrenca më e madhe për ‘pasanikët’ vjen nga Milani dhe Chelsea, skuadra të cilat po ashtu janë të interesuara të nënshkruajnë me ish-kapitenin e Anglisë, i cili aktualisht është lojtar i skuadrës nga MLS amerikane, LA Galaxy.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi