Valdano: Ditët e ardhshme do të shesim lojtarë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14072009

Mesazh 

Valdano: Ditët e ardhshme do të shesim lojtarë


Menaxheri gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, thotë se klubi mbretëror duhet të shesë lojtarë, për të krijuar fond për nënshkrime të reja.
“Ne kemi nevojë të vazhdojmë operimin në tregun e lojtarëve. Dhe, për të pasur para ne duhet të shesim disa lojtarë”, ka thënë Valdano.

“Duhet të shesim së paku pesë lojtarë. Prioritet në ditët në vazhdim do të jetë të shesim lojtarë dhe jo të blejmë ndonjë”, ka shtuar argjentinas për sportiven franceze L’Equipe.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi