Aguero: Mendoj vetëm për Atleticon

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14072009

Mesazh 

Aguero: Mendoj vetëm për Atleticon


Argjentinasi Sergio Aguero thotë se spekulimet për të ardhmen e tij nuk ja tërheqin vëmendjen, pasi ai mendon vetëm për qëndrim në Atletico Madrid.
Aguero sot arriti në Madrid pas pushimit veror, dhe u befasua kur në aeroport u prit nga një gazetar. Argjentinasi lidhet me shumë klube, mes tjerash Manchester United dhe Chelsea, por thotë se për momentin mendon vetëm për Atleticon.

“Një, vetëm një gazetar? Nuk më besohet se kishte ndonjë që ishte aq budalla sa të arrijë në orën gjashtë të mëngjesit në aeroport”, ka thënë Aguero për El Mundo Deportivo.

“Për momentin mendoj vetëm për Atletico Madrid. Nëse arrin ndonjë ofertë, është klubi ai i cili duhet të negociojë dhe të bëjë marrëveshje”, ka shtuar argjentinasi pas arritjes.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi