Cerezo: Atletico nuk do ta shesë Forlanin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

16072009

Mesazh 

Cerezo: Atletico nuk do ta shesë Forlanin

Presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo, vazhdon të insistojë se do t’i refuzojë të gjitha ofertat për sulmuesin uruguaian Diego Forlan.

Forlan është bërë caku kryesor i Barcelonës, pasi ky klub dështoi të transferojë sulmuesin e Valencias, David Villa.

“Asgjë nuk më shqetëson, përveçse të fitojmë ndeshje. Gjithkush e di se si punojmë. Kam thënë se nuk duam të shesim. Nuk ka arsye për ta menduar këtë. Ne nuk do ta shesim atë dhe kjo është gjitha çfarë mund të them. Të flas për këtë është vetëm humbje kohe”, ka thënë Cerezo.
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 27
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi