Tottenham shpreson në transferimin e Hunterlaar

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

23072009

Mesazh 

Tottenham shpreson në transferimin e Hunterlaar


Tottenham ka përsëritur interesimin për sulmuesin e Real Madridit, Klaas-Jan Huntelaar, pasi holandezi nuk arriti marrëveshje me Stuttgartin.
Huntelaar pritej të ishte përforcimi i ri i Stuttgartit pasi klubi gjerman arriti marrëveshje me Real Madridin, por futbollisti refuzoi të transferohet në Bundesliga.

“Djaloshi është një golashënues shumë i mirë dhe unë ende jam i interesuar për të. E di për situatën me Stuttgartin, por ende shpresoj se do të mund të bëjmë diçka”, ka thënë trajneri i Tottenhamit, Harry Redknapp.

“Ka shumë zëra për të cilët flitet se mund të arrijnë, dikush jo, por Huntelaar është një prej atyre që i dëshiroj”, ka përfunduar anglezi.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi