Ibrahimovic: Nuk vlej aq sa Barca pagoi

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Ibrahimovic: Nuk vlej aq sa Barca pagoi
Ish-sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, nuk mund të besojë çmimin të cilin Barcelona e pagoi për të.

Barcelona raportohet se ka paguar rreth 50 milionë euro si dhe ka lejuar sulmuesin Samuel Eto'o të lëvizë në drejtim të kundërt, për të marrë shërbimet e suedezit.

“Asnjë lojtar nuk vlen për aq para sa klubet paguajnë sot. Faji është te mediat të cilët iu lënë disa çmime të dallueshme njerëzve, por madje as edhe Diego Maradona nuk ka vlejtur aq. Sidoqoftë, kështu është tregu tash dhe duhet ta pranojmë”, ka shtuar suedezi.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi