Elano: Hughes më largoi nga City

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Elano: Hughes më largoi nga City
Nënshkrimi i ri i Galatasarayt, Elano, thotë se ai është detyruar të largohet nga Manchester City nga menaxheri Mark Hughes.

“Jam shumë, shumë i zhgënjyer që largohem nga Manchester City. E kam dashur këtë klub dhe e kam dashur Anglinë. Jam i dëshpëruar që largohem nga gjithë miqtë dhe fansat që i kam bërë këtu”, ka thënë Elano.

“Doja të qëndroja por rrethanat më detyruan të largohem. Nuk u aktivizova me rregull nga menaxheri. Menaxheri ka ndërtuar tash një ekip ashtu siç dëshiron ai, dhe për këtë arsye pres që ai ta fitoj Ligën Premier këtë sezon”, ka shtuar braziliani.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi