Benitez i pakënaqur me lojën ndaj Espanyolit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Benitez i pakënaqur me lojën ndaj Espanyolit
Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, është i pakënaqur me paraqitjen e ekipit të tij pas humbjes së mbrëmshme prej 3-0 nga Espanyol.

Ish-sulmuesi i Chelseat, Ben Sahar, shënoi dy herë në pjesën e dytë, për të çuar në tre numrin e golave të Espanyol, pas një shënimi të hershëm të Luis Garcia, derisa ekipi spanjoll festoi hapjen e stadiumit të ri Estadi Cornella-El Prat me fitore.

“Ndeshja ishte shumë e rëndësishme për ta. Për ne ishte një ndeshje miqësore, por duhet të luani në nivel çdo ndeshje dhe duhet të punoni më me ngulm se që bëmë ne sot. Për 25 minuta në pjesën e parë ishim okay, por pjesën tjetër të ndeshjes ata ishin mbi ne, duke fituar çdo të dytin top dhe sfidë. Nuk mund të fitoni ndeshje nëse nuk punoni shumë”, ka thënë spanjolli.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi