Lotito i lodhur duke folur për lojtarët

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Lotito i lodhur duke folur për lojtarët
[img]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.0802131852509_m.jpgPresidenti i Lazios, Claudio Lotito, thotë se është lodhur më duke u përgjigjur në lidhje me mundësinë e largimti të Goran Pandevit, Lorenzo De Silvestrit dhe Cristian Ledesmas.

“Tashmë jam lodhur duke folur për këtë gjë”, është shprehur Lotito për “La Gazzetta dello Sport”, duke shtuar se të gjithë kanë zëvendësues në skuadër nëse vendosin të largohen.

Pandev, De Silvestri dhe Ledesma janë lojtarë që kërkohen nga disa skuadra, ndërkohë që vetë ata kanë shprehur dëshirën për t’u larguar, porse Lazio ende nuk ka marrë vendim për këtë gjë.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi