Interi dhe Reali arrijnë marrëveshje për Sneijder

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Interi dhe Reali arrijnë marrëveshje për Sneijder
Mediat italiane raportojnë se Real Madridi dhe Interi kanë arritur marrëveshje për transferimin e mesfushorit holandez Wesley Sneijder në Giuseppe Meazza.

“La Gazzetta dello Sport” njofton se është arritur një marrëveshje fillestare për huazimin e Sneijder te zikaltrit, ndërkohë që Reali do të përfitojë katër milionë euro nga ky huazim, si edhe do ta ketë mundësinë ta shesë lojtarin në fund të sezonit për shifrën prej 18 milionë eurosh.

Skuadra të shumta evropiane janë shprehur të interesuara për shërbimet e holandezit, mirëpo duket se trajneri i Nerazzurëve, Jose Mourinho, ka ndërhyrë për të siguruar shërbimet e mesfushorit.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi