Eto’o prezantohet tek Inter

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Eto’o prezantohet tek Inter
Të martën, skuadra e Interit e ka prezantuar sulmuesin Samuel Eto’o, i cili shpreson se do ta përsërisë suksesin te Barcelona edhe me fanellën zikaltër.

“Kam kaluar vite të bukura me fanellën e Barcelonës. I jam shumë falënderues skuadrës, klubit dhe tifozëve. Gjithmonë e kam mbrojtur fanellën me respekt të madh dhe largohem nga Barcelona me kokën lartë”.

“Të gjithë lojtarët që janë transferuar nga Barcelona tek Interi kanë vazhduar të luajnë mirë, si p.sh Suarez dhe Ronaldo. Për mua kjo është një iniciativë për të luajtur mirë”.

“Dëshiroj të shkruaj historinë e Interit dhe shpresoj se do të arrij sukses në këtë drejtim. Kam fituar thuajse gjithçka te Barcelona dhe shpresoj se të njëjtën gjë do ta bëj edhe këtu”, ka thënë Eto’o gjatë prezantimit të tij.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi