Totti: Roma do ta fitojë Scudetton në vitet që vijnë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Totti: Roma do ta fitojë Scudetton në vitet që vijnë
Simboli i Romës, Francesco Totti, ka deklaruar se në pesë vitet e ardhshme Giallorossët do ta fitojnë së pkau një herë titullin e kampionit në Itali.

“Do të luaj për Romën edhe pse vite të tjera me ç’rast do ta kem mundësinë për të thyer rekorde të reja”.

“Me vullnetin që kam, mendoj se mund të arrijmë shumë. Do të mundohemi dhe do ta kërkojmë Scudetton edhe njëherë, sepse është objektivi primar i imi, i klubit dhe i gjithë qytetit”, ka thënë Totti për “Corriere dello Sport”.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi