City: Terry, Toure dhe Lescott deri fund të gushtit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

City: Terry, Toure dhe Lescott deri fund të gushtit
Manchester City është i vendosur që të ndërtojë një skuadër e cila do t’ia sigurojë një vend në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm.

“The Times” shkruan se deri në fund të gushtit, ‘pasanikët’ planifikojnë blerjen e John Terry (Chelsea), Kolo Toure (Arsenal) dhe Joleon Lescott (Everton).

Njoftohet se City planifikon të shpenzojë afër 100 milionë funte (115.6 milionë euro) për të transferuar këta lojtarë.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi