Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo
Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka ripohuar se beson se ekipi i tij do të jetë më i fuqishëm në sezonin e ardhshëm, pavarësisht shitjes së yllit Cristiano Ronaldo.

“Diferenca më e dukshme këtë herë është se nuk është Cristiano Ronaldo dhe fansat do ta ndjejnë mungesën e tij. Por ne ende kemi standarde të larta dhe shpresojmë se këtë sezon do të vazhdojmë në atë mënyrë”, ka thënë Ferguson.

“Ka një dëshirë të madhe që ne të mbetemi në standardet e larta të suksesit, të cilat Manchester United i meriton”, ka shtuar skocezi.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi