Diarra do të zëvendësojë Pirlon te Milani?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04082009

Mesazh 

Diarra do të zëvendësojë Pirlon te Milani?
Milani e ka shtuar edhe mesfushorin e Real Madridit, Mahamadou Diarra, në listën e opsioneve për të zëvendësuar Andrea Pirlon, i cili në sezonin e ardhshëm mund të luajë për Chelsean.

Sipas Milannews.it, rosonerët janë duke përcjellë Diarran, dhe sipas raporteve Reali dëshiron ta lëshojë të largohet lojtarin nga Mali. Diarra më herët është lidhur edhe me një kalim në Juventus, por transferimi dështoi.

Së fundi u tha se klubi italian kishte përcjellë mesfushorin e Sao Paulo, Hernanes, por çmimi prej 14 milionë eurosh ka frikësuar drejtuesit e klubit.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi