Leonardo: Milani duhet të forcohet

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04082009

Mesazh 

Leonardo: Milani duhet të forcohet
Trajneri i Milanit, Leonardo, edhe njëherë ka deklaruar se ekipi italian ka nevojë të fuqizohet para se afati kalimtar të mbyllet në fund të muaji.

“Afati kalimtar është i hapur deri më 31 gusht, ne e dimë se çfarë duhet të bëjmë. Ekipi tashmë është i mirë, por ka nevojë të fuqizohet”, ka thënë Leonardo.

“Ne kemi nevojë për lojtarë të tjerë për ta kompletuar ekipin. Unë besoj se është e rëndësishme të kemi edhe një sulmues dhe një mbrojtës anësor”, ka shtuar trajneri i rosonerëve.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi