Rosicky: Është ndjenjë e mirë të rikthehesh

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04082009

Mesazh 

Rosicky: Është ndjenjë e mirë të rikthehesh
Mesfushori i Arsenalit, Tomas Rosicky, është i ngazëllyer me rikthimin e tij në para-sezon, pas një mungese më shumë se njëvjeçare.

Çeku zhvilloi ndeshjet e tij të para në kuadër të Emirates Cup kundër Atletico Madrid dhe Rangers.

“Është ndjenjë e shkëlqyeshme të rikthehesh dhe të luash sërish në këtë stadium, pasi ka qenë shumë gjatë për mua”, ka thënë Rosicky, i cili ndeshjen e fundit e zhvilloi në janar të vitit 2008 në Emirates Stadiumun, në kuadër të Kupës FA kundër Newcastle United.

“Ka qenë tmerruese (të jesh i lënduar), por nuk dua të flas më shumë për këtë. Tash jam rikthyer dhe kjo është gjëja më e rëndësishme për mua”, ka shtuar çeku.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi