Zyrtare: Milani pohon angazhimin e Huntelaar

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

06082009

Mesazh 

Zyrtare: Milani pohon angazhimin e Huntelaar
Ekipi i Milanit ka pohuar se ka arritur marrëveshje me Real Madridin për të transferuar sulmuesin holandez Klaa-Jan Huntelaar.

Drejtuesit e Milanit që mbrëmë pohuan se së shpejti do të angazhojnë një sulmues, ndërsa mediat në Itali ishin të sakta kur parashikuan se ai do të jetë Klaas-Jan Huntelaar, për të cilin rosonerët do të paguajë rreth 15 milionë euro.

“Ekipi i Milanit ka arritur marrëveshje me Real Madridin për të angazhuar sulmuesin Klaas-Jan Huntelaar. Holandezi nesër do të arrijë për t’i kompletuar testet mjekësore dhe për të nënshkruar marrëveshje e cila do ta mbajë atë në klub deri në 30 qershor të vitit 2013”, thuhet në deklaratën zyrtare të Milanit.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi