Arsenali duhet të ngrejë ofertën për Chamakh

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

06082009

Mesazh 

Arsenali duhet të ngrejë ofertën për Chamakh
Presidenti i Bordeaux, Jean-Louis Triaud, ka porositur Arsenalin në ngrejë ofertën për sulmuesin Marouane Chamakh.

Sipas Daily Mail, Triaud i ka bërë të qartë menaxherit të Arsenalit, Arsene Wenger, të ngrejë ofertën prej 6.5 milionë funtesh për sulmuesin dhe i ka kërkuar falje Steve Bruce pasi ka thënë se sulmuesi ishte shumë i mirë për Sunderlandin.

“Varet nga Arsene të përcaktojë çfarë dëshiron të bëjë. Ne gjithmonë kemi thënë se do ta dëgjojmë lojtarin, por jo në çdo gjë. Unë shpresoj të arrijmë një marrëveshje xhentëlmenësh”, ka thënë Tiaud.

“Gjithmonë ka qenë e qartë mes Chamakh dhe neve. Nëse ka ndonjë ekip në katërshen e madhe që interesohet për të, ne do ta shikojmë. Por në kuadër të kushteve që pranohen për Bordeaux”, ka shtuar francezi.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi