Ibrahimovic: Mund të kontribuoj më shumë sesa vetëm me gola

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

06082009

Mesazh 

Ibrahimovic: Mund të kontribuoj më shumë sesa vetëm me gola
Përforcimi i ri i Barcelonës, Zlatan Ibrahimovic, thotë se mund t’i ndihmojë ekipit në shumë mënyra dhe jo vetëm duke shënuar gola.

“Jam shumë i lumtur që fillova të stërvitem. Nuk jam 100% i gatshëm, por jam i lumtur që jam i rrethuar nga bashkëlojarët. Ekuilibri i ekipit është fantastik, të gjithë më kanë dëshiruar mirëseardhje dhe kjo ishte një gjë e bukur”, ka thënë suedezi.

“Këtu jam për të shënuar gola, për t’i ndihmuar ekipit dhe për të mësuar. Por mundem po ashtu të asistoj dhe të krijoj situata për shënim. Jam për të shënuar gola, por mundem edhe më shumë se kjo”, ka shtuar Ibrahimovic.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi