Aguero= €45m + Deco

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

06082009

Mesazh 

Aguero= €45m + Deco
Atletico Madridi do ta ketë vështirë të mos e shesë sulmuesin Sergio Aguero, pas ofertës marramendëse që planifikon ta bëjë Chelsea për të.

Sipas “The Daily Mail”, Blutë do të ofrojnë 38 milionë funte (45 milionë euro) dhe shërbimet e mesfushorit Deco për të siguruar shërbimet e argjentinasit.

Aguero është pjesë e planeve për merkaton e këtij afati kalimtar të Chelseat, që po ashtu vazhdon të jetë në kërkim të mesfushorit të Milanit, Andrea Pirlo, dhe superyllit të Bayern Munichut, Franck Ribery.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi