Victoria: Nuk do të merrem më me muzikë

Shko poshtë

Victoria: Nuk do të merrem më me muzikë

Mesazh nga floroS prej Wed Aug 12, 2009 2:06 pm


Anëtarja e dikurshme e grupit "Spice Girls", Victoria Beckham, ka mohuar çdo mundësi për t’iu rikthyer sërish muzikës, pasi që ajo dëshiron të përqendrohet te moda dhe familja.

Xhinset, syzat dhe koleksionet tjera të Posh Spice janë bërë një hit i vërtetë, ndërsa ish-këngëtarja thotë se duke llogaritur familjen dhe biznesin e ri, ajo nuk ka kohë as të mendojë për muzikë.

“Nuk do të merrem më me muzikë. Kemi qenë shumë të suksesshme dhe ka qenë gjë e bukur që ishim në grup... kemi shitur 50 milionë albume. Është fantastike. Ishte një rrugëtim argëtues... Por atë nuk mund ta bëj më”, ka thënë Victoria.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi