Roberts: Nuk dua më shumë fëmijë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

14032009

Mesazh 

Roberts: Nuk dua më shumë fëmijëYlli i filmit “Pretty Girl”, Julia Roberts, thotë se ajo nuk ka në plan ta zgjerojë edhe më tej familjen e saj.

“Mendoj se do të përfundojmë me tre. Ne dëshirojmë t’i argëtojmë ata dhe të marrim pjesë ne jetën e secilin prej tyre”, ka thënë Roberts.

“Nuk do të dëshiroja të arrij në atë pikë kur nuk do të kem kohë ose energji për ndonjërin prej fëmijëve të mi”, ka shtuar aktorja.

Roberts, 41-vjeçare, dhe burri i saj Danny Moder, janë prindër të djalit tetë muajsh Henry, dhe binjakëve katërvjeçar Phinneus dhe Hazel.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi