Rrezohet dhe demton kaviljen aktorja Judi Dench

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Rrezohet dhe demton kaviljen aktorja Judi Dench


Aktorja britanike Judi Dench eshte rrezuar ndersa dilte nga nje teater ne West End ne Londer. Ajo ka demtuar kaviljen, por gjendja nuk ka qene e rende.
Spektatoret qe kishin admiruar lojen e 74-vjecares ne spektaklin “Madame de Sade”, i jane ofruar menjehere per ndihme.

Aktorja eshte vizituar nga mjeket, qe i kane keshilluar pushim ablsolut. Dench ka shtyre shfaqjen e parashikuar per fundjaven dhe roli i Madame de Montreuil i eshte besuar zevendesueses se saj, Marjorie Hayward.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi