Lady Gaga dëshiron seks me Take That

Shko poshtë

Lady Gaga dëshiron seks me Take That

Mesazh nga floroS prej Sat Aug 22, 2009 12:05 pm


Këngëtarja e muzikës dance, Lady GaGa, mendon se Take That mund t’i dhurojnë asaj ‘kohë të mirë’ në shtrat.

Gaga mendon se grupi, i cili tash përbëhet prej Gary Barlow, Howard Donald, Mark Owen dhe Jason Orange (pjesë e të cilit në fillim ka qenë edhe Robbie Wiliams), janë shumë seksi dhe do t’i dëshironte t’i kishte në shtrat të gjithë në të njëjtën kohë.

“Do të doja t’i kisha të katërt përnjëherë. Ata janë shumë seksi. Unë jam femër e vetmuar tash dhe do të doja të kisha një kohë të mirë”, ka thënë këngëtarja, emri i vërtetë i të cilës është Stefani Germanotta.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi