Dëgjuese dhe altoparlantë njëkohësisht

Shko poshtë

22082009

Mesazh 

Dëgjuese dhe altoparlantë njëkohësisht

Kompania iHome ka paraqitur një produkt të cilin ende nuk e kemi hasur: në fakt, këto dëgjuese mund të funksionojnë edhe si altoparlantë të tavolinës.

Parimi është i thjeshtë: dëgjueset me emrin zyrtar iHome iHMP5 kanë zmadhues të integruar i cili do të duhej të jetë i mjaftueshëm që t’ua ngrit zërin altoparlantëve të vegjël.

Praktike. Mirë zëri nuk është edhe kush e di sa i mirë, mirëpo edhe nuk do të donim të gjendeshim në lëkurë të dikujt i cili rastësisht e lë zmadhuesin e kyçur, lëshon muzikën dhe i vendos dëgjueset në vesh!.

Nëse nuk keni frikë nga rrezikimi i rastësishëm i timpaneve të veshëve tuaj, produkti iHMP5 kushton 60 dollarë.

ihomeaudio.com

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi