Fotoja e parë e trashëguesit të Hyundai Tucson

Shko poshtë

22082009

Mesazh 

Fotoja e parë e trashëguesit të Hyundai Tucson

Derisa prodhuesit tjerë nuk rreshtin së zbuluari adutët e tyre për panairin e Frankfurtit, në Hyundai vendosur që për çështjen e trashëguesit të modelit të tyre Tucson të mbesin të fshehur.

Prodhuesi korean na i ka ofruar vetëm dy skica pa ndonjë detaj shtesë, e deri më tani e dimë vetëm që automjeti i ri do të quhet ix35 dhe se ndoshta do të pajiset me motorin e ri turbo me benzinë me djegie të drejtpërdrejtë.

Në mënyrë që deri diku t’i kënaqë ata të cilët mezi presin ta shohin trashëguesin, sot është paraqitur, siç duket, fotografia e parë zyrtare e automjetit të parë kompakt sportiv e cila e shfaqë nga profili. Krejt ajo që mund të themi tani është se trashëguesi i Tucsonit megjithatë nuk ka marrë aq shumë linja nga koncepti atraktiv ix-onic nga panairi i sivjetmë në Gjenevë.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi