Celulari në formë ore të dorës LG GD910 në shitje

Shko poshtë

22082009

Mesazh 

Celulari në formë ore të dorës LG GD910 në shitje

Operatori britanik i telefonisë mobile “Orange” ka paralajmëruar datën e saktë të fillimit të shitjes së celularit-orë GD910 të kompanisë LG.

Celulari i LG-së i vendosur në shtëpizën e orës së dorës GD910 del në shitje në Britani të Madhe qysh prej muajit të ardhshëm. Operatori i vetëm telefonik i cili tani për tani e ofron atë është “Orange” dhe atë për 500 funte, që i bie diç më pak se 600 euro.

Është interesante se bëhet fjalë për një pajisje “të dekoduar” e cila mund të përdoret në çfarëdo rrjeti.

Ndryshe, bëhet fjalë për një pajisje me ekran 1.4 inçësh të ndjeshëm në prekje, me mbështetje për teknologjinë e gjeneratës së tretë (3G), Bluetooth, video-kamerë, MP3 player dhe një varg shtojcash tjera të rëndomta për këtë lloj pajisjesh.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi