Udine e gatshme për Werderin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Udine e gatshme për Werderin
Drejtori gjeneral i Udineses, Pietro Leonardi, ka komentuar pozitivisht për shortin në kuadër të Kupës UEFA, ku skuadra e tij do të përballet me Werder Bremenin në çerekfinale.

“Do të jetë një përballje fascinuese kundër një skuadre të rëndësishme. Ekipi gjerman ka lojtarë individualë të mirë dhe ka një lojë të testuar mirë, që bart edhe përvojën evropiane”.

“Sido që të jetë, ne jemi të gatshëm të përballemi me ta dhe do të mundohemi të shfaqim ndeshje sa më spektakolare”, ka thënë Leonardi për Sportmediaset.it.

Në takimet tjera çerekfinale do të ndeshen Hamburg - Manchester City, PSG - Dynamo Kyiv dhe Shakhtar - Marseille.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi