Brad dhe Angeline, keshtjelle per femijet

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

23082009

Mesazh 

Brad dhe Angeline, keshtjelle per femijet


Cifti me i famshem ne bote, Brad Pitt dhe Angeline Jolie per t’u garantuar "normalitet" femijeve te tyre kane shpenzuar 52 milion euro per blerjen e nje keshtjelle ne France.
Keshtjella e ndodhur ne Provenza ne France eshte transformuar ne nje shtepi endrrash per te gjithe familjen.

Ajo perbehet nga 35 dhoma, secila e pajisur me nga nje vaske xhakuzi ne banjo, nje salle fitnesi dhe nje piste per ulje helikopteri.

I pyetur nga gazetaret per kete zgjedhje Brad Pitt tha se shtepia eshte marre per t’u ofruar nje “jete normale” gjashte femijeve te ciftit.

Ende pa u transferuar mire “Brangeline” jane ne kerkim te shkollave per femijet e tyre dhe po perpiqen te mesojne mire gjuhen frenge.

Nderkohe qe ata nuk do te ndjehen vetem ne zone, pasi aty ka njerez te tjere te famshem qe ata do t’i kene fqinj, si U2 dhe ciftin tjeter hollivudian Johnny Deep dhe Vanessa Paradise.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi