Hiddink: Duhet t’i mposhtim më të fortit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Hiddink: Duhet t’i mposhtim më të fortit
Chelsea do të ndeshet sërish me Liverpoolin në kuadër të Ligës së Kampionëve, ndërsa trajneri i Bluve, Guus Hiddink, thotë se nëse dëshirojnë ta fitojnë trofeun, ata duhet t’i mposhtin më të fortit.

“Liga e Kampionëve bëhet gjithnjë e më emocionuese sa më afër fundit që është”.

“Nuk është me rëndësi se me cilën skuadër dëshirojmë ne të luajmë, por është me rëndësi që t’i mposhtim më të fortit për të dalë fitues, pa marrë parasysh a është Liverpooli, Manchester Unitedi apo Barcelona”.

“Më treguan se Chelsea dhe Liverpooli kanë pasur shumë duele në kuadër të kësaj gare vitet e fundit. Këto përballje e tërheqin vëmendjen botërore dhe kjo është e mirë për futbollin”, ka thënë holandezi për “Sky Sports News”.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi