Sean Penn dhe Robin Wright prane ndarjes

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

23082009

Mesazh 

Sean Penn dhe Robin Wright prane ndarjes


Aktorja amerikane Robin Wright ka vendosur te ndahet nga burri i saj Sean Penn.
Sipas revistes “People” aktorja ka prezantuar perpara gjykates kerkesen e saj per divorcim nga Penn, kesaj here pa medyshje.

Aktoret e martuar bashke ne vitin 1996 edhe me pare jane shprehur per nje ndarje te mundshme, por qe nuk ka ndodhur. Por kesaj here duket se Wright dhe Penn e kane seriozisht ndarjen nga njeri-tjetri.

Ne rast te nje divorci aktori Sean Penn do ta kete divorcin e tij te dyte pas atij me gruan e tij te pare, Madona.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi