Wenger: Nuk jemi favoritë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Wenger: Nuk jemi favoritë
Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, nuk i konsideron Topçinjtë favoritë në përballjet e çerekfinales së Ligës së Kampionëve kundër Villarrealit.

“Nuk e di nëse Arsenali është favorit, dhe kjo nuk ka shumë rëndësi. Unë besoj se në momentin kur fillon ndeshja nuk ka favoritë”.

“Mundësitë janë 50/50. E njohim Villarrealin nga gjysmëfinalja e vitit 2006 dhe kemi një përvojë me ta”.

“Suksesi ynë do të varet nga paraqitja e skuadrës si edhe nga lojtarët të cilët do t’i kemi në dispozicion”, ka thënë Wenger
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi