Ancelotti i kënaqur me fillimin e sezonit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

24082009

Mesazh 

Ancelotti i kënaqur me fillimin e sezonit


Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, është i kënaqur me fillimin e klubit të tij të ri në sezonin e ri në Ligën Premier.
Blutë shënuan dje edhe fitoren e tretë të sezonit, nga tre ndeshje të zhvilluara, duke mposhtur me rezultat 2-1 Fulhamin.

“Kemi filluar shumë mirë, pasi i kemi fituar që të tre ndeshjet. Ekipi ka besim në kualitetin e vet dhe djelmoshat tash kanë një motivim më të mirë, ata kanë një qëndrim të mirë mental, që është mirë për momentin”, ka thënë Ancelotti.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi