Ferrara i kënaqur me fitoren, por jo me paraqitjen

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

24082009

Mesazh 

Ferrara i kënaqur me fitoren, por jo me paraqitjen


Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara, nuk është ndarë plotësisht i kënaqur nga fitorja minimale prej 1-0 ndaj Chievos në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Serie A.
“Ishte një pjesë e parë e përkryer, pos pas pauzës u paraqit një lodhje dhe hapësirat në zonat e ekipit filluan po ashtu të paraqiten. Chievo është një ekip i shkëlqyeshëm dhe na krijoi disa probleme. Ishim të pafuqishëm t’i lëndojmë në kundërsulme”, ka thënë Ferrara.

“Jam shumë i kënaqur me fitoren, pasi ishte e rëndësishme të fillojmë me fitore në ballë të fansave tanë”, ka shtuar italiani.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi