Atkinson bën ndeshje me një kontinier

Shko poshtë

Atkinson bën ndeshje me një kontinier

Mesazh nga floroS prej Mon Aug 31, 2009 10:14 pm


Komiku britanik Rowan Atkinson e ka dëmtuar automjetin e tij pa mos u larguar fare nga shtëpia.

“The Sun” njofton se aktori, i cili është i njohur si Mr Bean, ka bërë ndeshje porsa është nisur nga oborri i tij.

Duket se ai është inspiruar nga karakteri i Mr Bean, sepse duke vozitur e ka goditur një kontinier mbeturinash në afërsi të shtëpisë së tij në Londrën Veriore.

Pas këtij aksidenti, aktori ka mbetur me fytyrë të mavijosur dhe me brinjë të lënduar.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi