Telefonata falas ne Twitter

Shko poshtë

24092009

Mesazh 

Telefonata falas ne Twitter
Telefonata falas ne TwitterRruget e mikro-komunikimit jane te pafundme! Pas mesazheve me 140 karaktere mberrijne edhe telefonatat falas jo me te gjata se 2 minuta.
Kete mundesi ta jep Twitter, rrjeti social, qe prej sot i shton funksionalitetit te vet edhe mundesine e telefonatave falas me nje "friend" qe ishte pjesetar i blogut. Per momentin telefonatat funksionojne vetem per ata qe jetojne ne Amerike. Mjafton formula magjike «@call @nomeutente» dhe mund te telefonosh.

Vetem dy minuta dhe jo me shume...

Sherbimi do te ofrohet nga Jajah; per te telefonuar perdoruesit duhet te jene te regjistruar, pervecse ne Twitter edhe ne Jajah. Telefonata nuk mund te zgjase me shume se dy minuta, qe sipas operatoreve eshte e barabarte me nje mesazh prej 140 karakteresh. Per te ruajtur privatesine, numrat e telefonave do te mbahen te fshehur.

_________________
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 25
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi