Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lohan: Se shpejti perkrah Sean Penn

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Lohan: Se shpejti perkrah Sean Penn Empty Lohan: Se shpejti perkrah Sean Penn




Lohan: Se shpejti perkrah Sean Penn Wwww.th

Lohan: Se shpejti perkrah Sean Penn
Lindsay Lohan eshte mbi te gjitha nje aktore edhe pse kohet e fundit emri i saj eshte lidhur me shume me problemet qe ajo ka pasur me drogen apo lidhjen qe ka me Samantha Ronson.

Ne nje interviste dhene per revisten “Nylon”, aktorja amerikane deklaron se aktualisht eshte ne bisedime per te rinisur punen si aktore ne sheshin e xhirimeve. Ajo pohon se nje prej aktoreve me te cilin mund te luaje eshte edhe Sean Penn. Ne vijim te intervistes, Lohan nuk mund te mos flase per lidhjen me te dashuren Samantha.

“Une dhe ajo jetojme bashke pasi gjetem nje shtepi te mrekullueshme ne Los Angeles. Nuk eshte shume e madhe por eshte e rehatshme. Per momentin kemi shume impenjime dhe takohemi shume pak”, pohon Lohan.

Aktorja flet edhe per rikthimin e Spears ne skenat muzikore. “Ka qene gjithmone e etiketuar si nje femer e spektaklit dhe jo si nje artiste muzikore. Une kam respekt makimal per te”, perfundon Lohan.
amir
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 31
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: reddit
- Similar topics

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi