Mancini favorizon Sampdorian

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26092009

Mesazh 

Mancini favorizon Sampdorian


Ish-lojtari i Sampdorias dhe ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini, ka zbuluar se sot në mbrëmje do të bëjë tifo për Sampdorian.

Në ora 18 Sampdoria do ta presë Interit në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Gjatë një interviste për Corrire dello Sport, Roberto Mancini pret një ndeshje shumë emocionuese të cilët shpreson ta fitojë Sampdoria.

“Sigurisht, zemra ime është në anën e Sampdorias, ku kalova 15 vite. Shpresoj se do të shohim një futboll të mirë. Pres të jetë i tillë pasi dyja palët kanë shumë kampionë”, ka thënë Mancini.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi