Cassano: Ëndërroj Botërorin, por mos e shqetësoni Lippin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26092009

Mesazh 

Cassano: Ëndërroj Botërorin, por mos e shqetësoni Lippin


Sulmuesi i Sampdorias, Antonio Cassano, vazhdon të ëndërrojë që të luajë në Kampionatin e ardhshëm Botëror, edhe pse Marcello Lippi ende nuk e ka ndërmend që ta ftojë në përfaqësuesen e Italisë.

“Kampionati Botëror është ëndrra ime, mirëpo shtypi duhet ta lë Lippin të qetë”.

“Nuk jam dëgjuar me të që nga para Kampionatit Botëror 2006. Ajo që mua më intereson është se jam në dispozicion 100%, mirëpo në Itali është vështirë t’i largosh etiketimet. Tash, në fakt unë jam bërë shumë i butë”.

“Lippi është një person inteligjent dhe e di se ai nuk ndikohet nga askush”, ka thënë Cassano në një intervistë për Tg1.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi