Fraza Dashurie

Shko poshtë

Fraza Dashurie

Mesazh nga floroS prej Sat Sep 26, 2009 12:29 pm

nganjehere mjafton nje cast per te harruar gjithe jeten po nganjehere nuk mjafton gjithe jeta per te harruar nje cast
kur te kesh nevoje per mua eja dhe me kerko se une prape do te te dua dhe pse ti mua nuk me do

mos i merr qdo lule qe ti falin brigjet kujtoje nje zemer qe per ty po digjet kujtoje nje zemer qe per ty po vuan askush ne ket bot mallin tend sma shuan

shkronjat d edhe i esht merndsi sepse fillon edhe mbaron fjala dashuri

Zemra lengon vajtimi shpejton, dashurin e par do ta kujtoj edhe n varr.
Do te behem shkrum e hi do te tretem nga nje dashuri zemra me thot te dua pse me ben kaq shum te vuaj.

Nje sygjerim:Ruju,
Nje Lutje:Mos u Nryshon,
Nje Deshir:Mos me Harro,
Nje Genjeshter:Nuk te Dua,
Nje e Vertet:Zemren shum po me mungon Mua.

.....I thash lotit pse qan mu pergjigj: Per ty! I thash po boll qave pusho, ai me shume rrodhi ne sy!!!!!!!!!

Eh sa mall ndjej ne ket nate te ftohet e te trishtuar, e sa do te doja te mos vuaj ,sa do te doja te ishe me mua te me doje ashtu si te dua...!
,, Dikur ishim shok na njoftoi Shoqeria, Shoqerin e mori dheu u krijua DASHURIA "

Te dua me do sdi kush na pengon na ndau perjete xhelozia e shkrete.

Ndjej urejtje ne dashuri fati i jetes me mundon jam shnderu ne tjeter njeri qe ne dashuri me nuk beson.


DASHURIJA IME ME EMER...VDEKJA TENER O JET..!! Ah...ket nat te von qe as driten e henes nuk po e shoh...te gjith jan te gezuare e te bashkuar neper shtepit etyre,vetem un jam i vetmuar...ne erresirren e varrit me dheun i cili po me shkrin e po me azgjeson.Qe sonte zemer...te premtoj se me s"do te me shohish.QE sonte mua me ndihmojn per ta harruar emrrin tent te bukur krimbat dhe dhehu qe te humb shpresen,pasi qe te humba ty dikur,e bashk me ty e humba edhe jeten time...e tani i kujtoj castet kur mendoja se ska me jet per mua de se vdekja po me pret mbas shpine,dhe ja aj mendim dhe dhimbja me vrisnin pak nga pak ndersa me prurri ketu ne fundin e varrit ku nga kater anet me rrethoi dheu kjo sesht aspak e leht per mua...edhe ne varr te kujtoj dhe me mungon edhe me teper se kur jetoja...edhe pse me tjeter ti ishe te pakten te shija,sa per tu mbushur me frym,po tani as fryma spo me shoqeron!Ndoshta zdo ta degjoj oren e dasmes tende e,,,ndoshta tupanat se pari ne varrin ti dot rrahin,ndoshta zdo te ndjej as lotet... kur e di se pran tej qendron tjeter e jo un,por mos harro se un dota gezoj lumturin tende,un kam te kundren te kostumit e zi te burit jot kurse veshja ime esht dheu i zikurse errezirra e varrit tim i jep ngjyr fustanit jot.se mua nuk me duhet me veshja se skam shpirt e as jet.
nuk mund te premtoj qe te dua pergjithmone
sepse ne kete bote asgje nuk eshte e perjetshme...
por te betohem qe do te dua deri ne castin qe perjetesia do mbaroje

nat ebukur dhe e qet po shiqoj yjet nuk mundem me fjet,po shiqoj qiellin dhe ty po te kujtoj me yllin me te bukur ty te krahasoj,te krahasoj me yjet por me nje ndryshim ata jan ne qiell e ti ne shpirtin tim... te dua
Ti u largove e di qe me dashurove perse ti shkove kurr as vet ti kete se mendove shum gjera premtove por asgje nuk realizove...Me endrra jetove realitetin kurr se pranove.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fraza Dashurie

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 10:51 pm

eee floros, nuk e disha se qonke kaq i dashurut hmm :P:P:P:P
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fraza Dashurie

Mesazh nga floroS prej Sat Sep 26, 2009 10:53 pm

tibe per tjeret i kom postu , se per vete nuk mirem me kshtu sende Sad

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fraza Dashurie

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 10:55 pm

heheh ene une njelloj si ti Very Happy, DON'T BE SAD BE HAPPY.
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fraza Dashurie

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi